KONST / Litografier / Färglitografi 14733361
nr 1473 3361
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad hc, Uppsala. Färglitografi, bildmått: 33x42, yttermått inklusive ram: 49x57 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:17:37
6/6 18:45:50
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm